Close

Привет!

Пожалуйста, выбери город из списка.
Это поможет отобразить корректную информацию для тебя

Я живу в:

Лікування бородавок і видалення мозолів

Що робити, якщо у вас мозоль або бородавка

В інтернеті можна знайти безліч спосіб позбавлення від мозолів і бородавок. Всі вони малоефективні і навіть небезпечні.

При самолікуванні стрижневих мозолів та інших видів новоутворень можна лише погіршити ситуацію.

Тому ось перші дії, до яких варто вдатися:

Не припікати, терти та зрізати огрубілі ділянки

Поміняти взуття на більш зручне або ортопедичне взуття

З обережністю обробити бородавку засобом, що містить саліцилову кислоту

Звернутися до подолога

Послуги по лікуванню мозолів і бородавок

У нашому центрі ви зможете за кілька сеансів видалити турбуючі вас новоутворення. А найголовніше — у Steffany ви знайдете причину, яка провокує появу мозолів або бородавок.

Консультація

Спеціаліст огляне вашу стопу через збільшувальні прилади, призначить правильне лікування і визначить причину виникнення новоутворення. Це допоможе вам не заробити мозолі і натоптиші після процедури видалення.

Видалення сухих мозолів ціна за додаткову послугу

Якщо ви зі спеціалістом домовились про курс лікування, на даній процедурі він виконує проміжкові дії, щоб позбутися від мозолі.

Видалення стрижневих мозолів

Спеціаліст-подолог проводить видалення стрижневих мозолів за допомогою апаратної та інструментальної стерильної техніки.

Видалення піднігтьової та навколонігтьової мозолі на одному пальці

Під час процедури подолог видаляє мозоль за допомогою апаратної техніки, а також консультує про догляд за ногами і правильний підбір взуття, щоб піднігтьовий мозоль більше не з'являвся.

Обробка бородавки на стопі Cryoderm System

Спеціаліст видаляє бородавку за допомогою рідкого азоту, який швидко руйнує новоутворення і при цьому не травмує здорову шкіру.

Консультація подолога

200 грн

30 хв

Обробка бородавки на стопі Cryoderm sistem:

 

 

Одиничне видалення (включає обробку скальпелем, обробку препаратом та перев'язку ):

400 грн

30 хв

Множинне видалення (до 8 одиниць на стопі - включає обробку скальпелем, обробку препаратом та перев'язку):

700 грн

30 хв

Множинне видалення (8 і більше - включає обробку скальпелем, обробку препаратом та перев'язку):

900 грн

30 хв

повторна обробка бородавок (множине)

400 грн

30 хв

повторна обробка бородавок (одиничне)

200 грн

30 хв

записатись

Наші спеціалісти

Запишіться на консультацію
прямо зараз

Ми передзвонимо вам і запишемо на консультацію, де спеціаліст проведе огляд, дасть необхідні рекомендації та відповість на запитання.

записатись

Залиште ваші дані

та ми вам передзвонимо

передзвоніть мені

Апаратура для лікування мозолів і бородавок

У Steffany ви проходите діагностику на апаратах, які точно визначать тип вашої проблеми і допоможуть знайти її причину

Item
Дерматоскоп

Це ручний прилад, який збільшує потрібне місце у 20 разів. Цього достатньо, щоб визначити мозоль або бородавку і їх глибину. Також ми використовуємо цей прилад під час лікування. Прилад дозволяє відстежувати процес загоєння шкіри. Такі зміни неможливо побачити очима

Item
Подоскоп

Це апарат, який показує відбиток ступень у статичному положенні і дозволяє оцінити будову стоп. Завдяки цьому подолог відстежує можливі викривлення стопи і всього хребта. Це дозволяє знайти причини мозолів і бородавок, і підібрати профілактичні ортопедичні вироби.

Item
Педобарографія

Це комп'ютерна діагностика за допомогою суперчутливих сенсорів. Вона представляє собою спеціальну платформу, де спеціаліст побачить, як ваші стопи поводяться під час ходьби. Якщо платформа покаже порушення при ходьбі, ви зможете виправити їх за допомогою подальшого ортопедичного лікування.

Лікування мозолів і натоптишів в центрі Steffany абсолютно безпечне

Ви дихаєте очищеним повітрям

Повітря в приміщенні фільтрують рециркулятори і бактерицидні опромінювачі закритого типу. Також апарати, які працюють зі шкірою стоп і нігтями, оснащені вбудованими пилососами. Вони всмоктують весь пил і алергени прямо під час роботи і роблять повітря гіпоалергенним.

Інструменти стерилізують після кожного прийому

Інструменти знезаражують в ультразвукових боксах із дезинфікуючим розчином широкого спектру дії. Під його дією інструменти повністю очищаються від будь-яких бактерій, вірусів і грибків. Після цього їх промивають і просушують.

Інструменти розкривають при вас

Останній етап стерилізації інструменти проходять у паровому автоклаві класу В при двох атмосферах парового тиску при температурі 134 градусів. Вони знаходяться в крафт-пакетах, у яких є індикатор, який змінює колір при повній стерилізації.

Перед вами дезінфікують кабінет

Після кожного прийому спеціалісти дезінфікують усі поверхні в кабінеті, в тому числі крісло, тумби, лампи і апарати. Також у центрі проводять регулярні прибирання: на початку і наприкінці дня проходить звичайне прибирання, а раз на тиждень — генеральне.

Поширені запитання про видалення сухих мозолів і бородавок

Можливо, наші пацієнти вже запитали те, що вас цікавить про лікування бородавок, мозолів і видалення натоптишів

Майже всі пацієнти бояться йти до подолога через страх болю. При цьому вони терплять больові відчуття і незручності від того, що живуть з підошовними бородавками або мозолями. Не бійтеся болю! Процедури видалення мозолів на пальцях ніг пройдуть безболісно завдяки анестезії та акуратності наших спеціалістів.

Мені обов'язково проходити діагностику стопи?

Проходьте діагностику стопи у тому випадку, якщо хочете дізнатися причини виникнення мозолів і зробити так, щоб після видалення мозолів вони більше не поверталися. Якщо проблема дійсно в ваших стопах, ми допоможемо вам скоригувати їх положення ортопедичними виробами. Завдяки цьому лікування мозолів між пальцями ніг або на стопах пройде більш ефективно, і мозолі не повернуться.

Вас також може зацікавити