Close

Привет!

Пожалуйста, выбери город из списка.
Это поможет отобразить корректную информацию для тебя

Я живу в:

Обробка тріщин на п'ятах

Тріщини на п'ятах — поширена проблема серед жінок і чоловіків. Досить часто тріщини з'являються навіть у тих, хто регулярно робить педикюр. Більшість людей ставиться до цієї проблеми як до суто естетичної. Проте запущені тріщини на підошвах можуть викликати біль при ходьбі, а ще свідчити про більш серйозні захворювання, наприклад, грибок. Також в тріщини легко можуть потрапити частинки бруду і пилу, через що шкіра буде запалюватися, боліти і довше загоюватися.

Якщо вас турбують тріщини на п'ятах, краще зверніться до спеціаліста-подолога у центр здоров'я ніг Steffany. Він оцінить ситуацію з точки зору здоров'я і призначить відповідне лікування.

Чому на п'ятах з'являються тріщини

Шкіра на п'ятах — зона, на яку припадає величезний тиск при ходьбі. Коли шкіра еластична, вона здатна справлятися із таким навантаженням. Проте якщо вона грубіє і недостатньо зволожується, починає тріскатися. Якщо залишити шкіру в такому стані, тріщини поглибшаться. При цьому суха шкіра — не єдина причина виникнення тріщин на п'ятах. Іноді пацієнти навіть не підозрюють про реальний збудник проблеми.

cat-item-18
Незручне взуття

Тісне закрите взуття — причина багатьох проблем зі стопою, в тому числі тріщин на п'ятах. Коли взуття передавлює шкіру, тиск від ходьби розподіляється по стопі нерівномірно і шкіра тріскається.

cat-item-19
Надмірний пілінг

Тріщини на п'ятах непросто прибрати в домашніх умовах. Багато пацієнтів тільки посилюють проблему, коли намагаються позбутися тріщин за допомогою пемзи, пилок або леза для гоління. Так вони порушують цілісність шкіри, надають зайве тертя, що призводить до розриву міжклітинних зв'язків.

cat-item-20
Деякі захворювання

Тріщини на п'ятах можуть стати наслідком деяких захворювань: цукрового діабету, залізодефіцитної анемії, грибкових інфекцій, дерматиту, гіпергідрозу (підвищеного потовиділення) і гормонального дисбалансу в організмі людини.

cat-item-21
Відкрите взуття

Відкрите взуття або ходіння босоніж провокують сухість шкіри. Вона грубіє, і без регулярного зволоження швидко тріскається.

cat-item-22
Порушення ліпідної мантії і зниження захисної функції шкіри

Цераміди — це міжклітинний «цемент». Вони виробляються в організмі і поширюються між верхніми шарами шкіри, роблячи її гладкою. Тільки-но в організмі порушується вироблення ліпідів, шкіра починає лущитися і втрачає гладкість, а це може призвести до утворення тріщин.

cat-item-23
Нестача вітамінів

За еластичність і молодість шкіри відповідають вітаміни А та Е. Якщо не отримувати їх з продуктами харчування, шкіра всього тіла і зокрема п'ят може сохнути. Навіть якщо наносити на неї зволожуючі креми і регулярно робити педикюр. Спеціалісту-подологу важливо розуміти причину проблеми, щоб призначити правильне лікування.

cat-item-24
Частий контакт з водою

Ще одна причина надмірної сухості — часті водні процедури у жорсткій воді з-під крану або у хлорній воді басейну. Це теж травмує шкіру, якщо не зволожувати її. Люди, які працюють у мокрому середовищі (басейнах і саунах), сильно схильні до різних інфекцій шкіри і нігтів, бо бар'єрна функція шкіри перестає працювати через 15 хвилин перебування у мокрому середовищі.Наша шкіра має здатність самоочищення: в перші 10 хвилин вона виводить і віддає воді накопичені продукти переробки, шлаки і токсини. Однак через 15 хвилин шкіра починає приймати все назад, додаючи до цього бактерії з води, бо бар'єрна функція не працює.

Що робити, якщо у вас тріщини на п'ятах

Лікування тріщин на п'ятах безпосередньо залежить від причини їх виникнення. Як ми вже з'ясували, далеко не завжди тріщини можна прибрати звичайним зволоженням, тому що причина криється глибше. Тому краще відразу вжити певних заходів.

Не робити кислотний педикюр

Кислотний педикюр протипоказаний при тріщинах і інших пошкодженнях шкіри, а також при грибку. Тому не варто робити його, аби не посилити проблему.

Не застосовувати носочки для педикюру

Не варто використовувати одноразові шкарпетки для педикюру для відлущування ороговілих клітин, до складу яких входить молочна кислота. Вони працюють тільки на абсолютно здоровій шкірі. Якщо ваша шкіра схильна до алергічних реакцій або у вас є грибок, рідина такої маски травмує стопи.

Звернутися до подолога

Спеціаліст огляне вашу шкіру і збере дані про стан організму в цілому. Завдяки цьому він зможе зрозуміти причину тріщин, рекомендувати правильне лікування і домашній догляд. Якщо подолог з'ясує, що причина тріщин лежить в зоні відповідальності інших фахівців, він обов'язково перенаправить вас до потрібного лікаря.

Послуги по лікуванню тріщин на п'ятах

У центрі здоров'я ніг Steffany ви можете дізнатися причину виникнення тріщин на п'ятах, позбутися їх на процедурі та отримати рекомендації щодо правильного домашнього догляду.

Консультація

На консультації подолог оглядає ваші стопи, а також дізнається загальну інформацію про стан організму, щоб зрозуміти причину виникнення проблеми. Методи подальшого лікування залежать від діагнозу від спеціаліста. Може знадобитися звичайний медичний педикюр, а може — лікувальний курс від грибкової інфекції.

Обробка і профілактика тріщин на стопі з перев'язкою

Подолог обробляє ділянки стоп з тріщинами за допомогою спеціальних засобів і стерильних інструментів. Тріщини вдається прибрати вже на процедурі, а потім підтримувати результат у домашніх умовах.

Обробка і профілактика тріщин на стопі без перев'язки

Спеціаліст може порекомендувати вам лікувальний курс щодо усунення тріщин на п'ятах. У такому випадку до першої процедури додається певна кількість додаткових процедур, щоб вилікувати проблему.

Обробка глибоких тріщин (додаткова послуга)

Спеціаліст може порекомендувати вам лікувальний курс щодо усунення тріщин на п'ятах. У такому випадку до першої процедури додається певна кількість додаткових процедур, щоб вилікувати проблему.

Обробка і профілактика тріщин на стопі (антисептик, загоювальна мазь):

 

 

з перев'язкою:

500 грн

1 год

без перев'язки:

350 грн

1 год

Видалення піднігтьового мозоля (за 1 палець):

250 грн

1 год

Обробка тріщин апаратом (дод. послуга)

200 грн

30 хв

Обробка діабетичної стопи

800 грн

2 години

Консультація подолога

200 грн

30 хв

записатись

На процедурі в Steffany абсолютно стерильно

Повітря в приміщенні очищається фільтрами

Рециркулятори і бактерицидні опромінювачі закритого типу фільтрують повітря в приміщенні центру. Також апарати, які працюють зі шкірою стоп і нігтями, оснащені вбудованими пилососами. Вони всмоктують весь пил і алергени прямо під час роботи.

Інструменти стерилізуються після кожного пацієнта

Інструменти знезаражують в ультразвукових боксах із дезинфікуючим розчином широкого спектру дії. Під його дією інструменти повністю очищаються від бактерій, вірусів і грибків. Після цього їх промивають і просушують.

Інструменти в крафт-пакетах розкривають при вас

Останній етап стерилізації інструменти проходять в паровому автоклаві класу В при двох атмосферах парового тиску при температурі 134 градусів. Вони знаходяться в крафт-пакетах, у яких є індикатор, який змінює колір при повній стерилізації.

Кабінет дезінфікують перед вашим візитом

Після кожного прийому спеціалісти дезінфікують усі поверхні в кабінеті, у тому числі крісло, тумби, лампи і апарати. Також в центрі проводять регулярні прибирання: на початку і наприкінці дня звичайне прибирання, раз на тиждень — генеральне.

Поширені запитання

Прочитайте питання наших пацієнтів, які цікавили їх перед приходом у центр здоров'я ніг Steffany

Така ситуація досить поширена. Ви повинні розуміти, що сухість на п'ятах може виникати через найрізноманітніші причини, у тому числі внутрішні. Звичайний естетичний педикюр у салоні краси не працює з такими факторами. Тому краще приходьте до подолога, аби він визначив точну причину тріщин і призначив відповідне лікування.

Чому я регулярно зволожую шкіру п'ят спеціальним кремом, але тріщини не йдуть?

Можливо, причина тріщин в вашому випадку — не сухість шкіри. Це може бути грибок або інші захворювання, наприклад, дисгідротична екзема. Також вам може не підходити склад крему, яким ви користуєтеся. Ви можете записатися на прийом до подолога і показати йому склад вашого засобу.

Вам не потрібно здавати аналізи перед прийомом подолога. Спеціаліст може призначити вам певний список аналізів лише в тому випадку, якщо побачить у цьому необхідність. Для початку можете просто прийти на консультацію.

Це вам скаже спеціаліст-подолог, коли проведе огляд. Самостійно досить складно поставити точний діагноз.

Так, звичайно. Наш подолог дасть вам рекомендації по домашньому догляду після процедури. Якщо ви захочете придбати один із наших засобів, можете зробити це прямо в центрі Steffany.

Вас також може зацікавити