Close

Привет!

Пожалуйста, выбери город из списка.
Это поможет отобразить корректную информацию для тебя

Я живу в:

Подологія

NOZHKINOZHKI

Безліч людей страждає на захворювання стоп і нігтьових пластин на ногах. Вони звертаються до різних фахівців, наприклад, нейл-майстрів, дерматологів або хірургів, але ті не можуть якісно вирішити їх проблеми. Все тому, що медичними проблемами стоп займаються окремі спеціалісти — подологи. Подолог розглядає стопу крізь призму здоров'я, тоді як майстер нігтьового сервісу — тільки крізь призму естетики. Подологія працює із різноманітними проблемами стоп: врослими нігтями, грибковими інфекціями, тріщинами на п'ятах, натоптишами, мозолями і бородавками.

Профілактичні послуги

Грибок та оніхомікоз

Обробка тріщин

Видалення мозолів та бородавок

Наші спеціалісти

Запишіться на консультацію
прямо зараз!

Ми передзвонимо вам і запишемо на консультацію, де спеціаліст проведе огляд, дасть необхідні рекомендації та відповість на запитання.

Зв'язатися

Залиште ваші дані

та ми вам передзвонимо

передзвоніть мені

Поширені запитання

Ви лікуєте врослий ніготь?

Так, звичайно! Лікуванням, корекцією і видаленням врослого нігтя займається розділ «Ортоніксія». Переходьте на сторінку цих послуг, щоб подивитися детальну інформацію та записатися на консультацію.

Звичайно. Всі деталі про послугу медичного педикюру ви знайдете на сторінці «Профілактичні послуги».

Обовязково! Інформація про обробку діабетичної стопи теж знаходиться на сторінці «Профілактичні послуги». Перед процедурою ми вимірюємо ваш цукор в крові за допомогою глюкометра, а також проводимо 4 тесту на чутливість. Тому ви можете не переживати з приводу безпеки процесу.

Так, звичайно. Спочатку ми беремо у вас аналізи з ураженої грибком ділянки і здаємо його в лабораторію. Завдяки цьому ми ставимо точний діагноз і призначаємо якісне лікування. Більш детальна інформація чекає вас на сторінці «Грибок і оніхомікоз».

Так, ми працюємо із тріщинами і прибираємо їх. Дивіться всі необхідні дані про цю процедуру на сторінці «Обробка тріщин».

Ми виготовляємо устілки та інші ортопедичні вироби після комп'ютерної діагностики стоп. За її результатами проектуємо устілку спеціально під ваші анатомічні особливості.

Вас також може зацікавити