Close

Привет!

Пожалуйста, выбери город из списка.
Это поможет отобразить корректную информацию для тебя

Я живу в:

Circles
about-videoPlay video button

Про мережу Steffany Podology

Steffany Podology — це всеукраїнська мережа центрів здоров'я ніг. До нас слід одразу звернутися із будь-яким косметичним, дерматологічним або ортопедичним дефектом стопи.

InstagramFacebook

Напрямки послуг наших центрів

У наших центрах чотири напрямки, завдяки яким пацієнти можуть вилікувати різні захворювання і дефекти стоп.

 • Подологія

  Медичний педикюр, обробка мозолів, натоптишів і бородавок, кореція врослих нігтів, лікування грибка, догляд за діабетичною стопою.

 • Ортоніксія

  Виправлення і відновлення нігтів після травм і пошкоджень, протезування нігтів, відновлення нігтів з грибковими ураженнями.

 • Мала ортопедія

  Виготовлення ортезів і силіконових коректорів пальців при деформаціях стоп будь-якої складності. Проектування коригувальних ортопедичних устілок та виготовлення розвантажувальних устілок PWO.

 • Медичний масаж

  Послуги по реабілітаційному масажу для дорослих. Дитяча реабілітація при патологіях опорно-рухового апарату: ЛФК і масаж..

Апаратура для точного діагнозу і лікування

Наші фахівці працюють із обладнанням, яке дає точні дані про проблему пацієнта.

 • дерматоскоп— прилад для 20-кратного збільшення шкіри. Дозволяє визначити вид новоутворення на стопі і поставити точний діагноз. Використовується у лікуванні бородавок і мозолів. Дає можливість спостерігати процес одужання пацієнта на тому рівні, який неможливо розрізнити оком.

 • подоскоп— апарат для діагностики стопи в положенні стоячи. Він дозволяє побачити можливі викривлення та інші деформації у стопі, які впливають на загальний стан здоров'я ніг.

 • педобарограф— сенсорна доріжка, яка оцінює стан стопи при ходьбі. Така платформа дозволяє оцінити біомеханіку ходьби пацієнта і її якість. При такому аналізі видно біомеханічні порушення нижніх кінцівок.

  За результатами на цьому апараті ми можемо судити про те, як положення стопи, таза і зміна центру ваги впливає на здоров'я стоп: де відбувається зайвий тиск або натирання. Також ми можемо запобігти розвитку деформацій.

 • лабораторія, яка точно показує різновид грибкових захворювань і дозволяє призначити ефективне лікування. Завдяки точному діагнозу пацієнти швидше позбавляються грибкових інфекцій.

В центрі Steffany абсолютно стерильно

Очищене повітря в приміщенні

Усередині наших центрів працюють рециркулятори і бактерицидні опромінювачі закритого типу. Вони проганяють через себе повітря і знезаражують його. Апарати для медичного педикюру мають вбудований пилосос: 85% робочого пилу осідає в пилозбірнику. Також кабінети оснащені бактерицидними лампами для дезінфекції повітря.

Стерилізація інструментів після кожного прийому

Спочатку ми замочуємо інструменти в ультразвукових боксах, де вони очищаються під дією розчину широкого спектру дії. Ми використовуємо розчин, який дезінфікує інструменти і очищає їх від будь-яких бактерій, вірусів і грибків. Далі ми ще раз промиваємо інструменти і просушуємо їх.

Інструменти розкривають при пацієнтах

Ми розкладаємо інструменти по спеціальних крафт-пакетах і кладемо в автоклав класу В. Там вони стерилізуються при температурі 134 градусів при двох атмосферах парового тиску. Коли інструменти стерильні, індикатор на крафт-пакеті змінює свій колір. Лікар-подолог розкриває крафт-пакет з інструментами при вас.

Дезінфекція кабінету після кожного пацієнта

Після кожного прийому ми обробляємо дезинфікуючим засобом усі поверхні в кабінеті: апарати, крісло, меблі. Бактерицидні лампи кварцують приміщення після кожного пацієнта. Також проводимо регулярні прибирання на початку і наприкінці дня. Раз на тиждень у центрі проходить генеральне прибирання. Для прибирання ми використовуємо спеціальні розчин та інвентар.

Сертифікати та нагороди Steffany Podology

about-videoPlay video button
детальніше про салон