Close

Привет!

Пожалуйста, выбери город из списка.
Это поможет отобразить корректную информацию для тебя

Я живу в:

Лікар подолог

Допомагаємо вирішити будь-які проблеми стоп та позбавляємо причин їх виникнення

 • Працюємо із проблематикою шкіри та нігтів

 • Відновлюємо нігті після травм та виправляємо ріст нігтів

 • Позбавляємо болю у ногах та коригуємо плоскостопість за допомогою ортопедичних устілок та ортезів

 • Проводимо комп'ютерну діагностику патологічних змін стоп і ходи

 • Даємо розширений біомеханічний аналіз

Зв'язатися

Чому центр здоров'я ніг Steffany?

Наша мета — полегшити ваше життя, тому в нас є

Стерильне приміщення та обладнання

Центр проходить повний спектр стерилізації. Ми очищуємо повітря у приміщенні циркуляторами закритого типу. Також дезинфікуємо усі поверхні у кабінеті після кожного пацієнта і проводимо регулярні прибирання. Усі інструменти та перев'язувальні матеріали проходять 3-етапну стерилізацію. Інструменти проходять стерилізацію у крафт-пакетах зі спеціальними індікаторами та розкриваються у вашій присутності

Лабораторія для точних результатів

Ми працюємо із доказовою базою. Це означає, що усі діагнози пацієнтам ми ставимо на основі аналізів та лабораторних досліджень. При лікуванні грибкових інфекцій для початку ми беремо у пацієнта аналіз та передаємо у лабораторію IMD. Звідти ми отримуємо дані про вид грибку та його чутливість до препаратів. Завдяки цьому ми можемо призначити максимально точне лікування і надати корисні рекомендації

Апарати для діагностики ходи

Більшість проблем із ногами виникають через порушення біомеханіки ходи, прогресуючих деформацій пальців, стопи та всього опорно-рухового апарату. Біль у стопі, набряки та біль стоп, суглобів і хребта — привід провести біомеханічний аналіз статики і динаміки ходи пацієнта. Також ми проводимо біомеханічний аналіз, аби вилікувані врослі нігті чи мозолі не повертались та більше не турбували вас

Магазин ортопедичних виробів

Прямо у нашому центрі є магазин із необхідними товарами для більш ефективної профілактики проблем стоп. Ви можете придбати там різні ортопедичні вироби: різні типи ортезів і коректорів пальців та стоп, тренажери для стоп, коректори постави, компресійну білизну, ортопедичні подушки, перев'язочні матеріали європейських виробників. Спеціаліст допоможе вам підібрати необхідні вироби

Співпраця з докторами

Часто проблеми зі стопами зачіпають інші частини нашого тіла: шкіру, хребет та весь опорно-руховий апарат. Тому ми співпрацюємо зі спеціалістами з різних областей медицини: дерматологом, вертебрологом (спеціалістом по проблемах хребта), спеціалістом по реабілітації та медичному масажу. У нашому центрі ви можете отримати консультацію кожного цього спеціаліста, а також пройти медичний масаж

Спеціальне обладнання

Щоб точно визначити вашу проблему та підібрати найефективніший метод її вирішення, ми використовуємо в роботі спеціальні апарати, серед яких є дерматоскоп, глюкометр, негатоскоп. На дерматоскопі ми відстежуємо патологічні процеси у шкірі та нігтях, а також визначаємо їх найдрібніші зміни. За допомогою глюкометру ми вимірюємо рівень цукру у діабетиків та попереджаємо ускладнення. На негатоскопі дивимось результати рентгена

Чим займається лікар подолог?

Проблеми зі стопами зустрічаються набагато частіше, ніж здається. Люди мучаться, звертаються у різні клініки та лікарні, але не знаходять там належного лікування. Усе тому, що захворюваннями стоп займаються спеціально навчені люди — подологи.

Класичний подолог відповідає за здоров'я шкіри та нігтів на ногах. Він лікує врослі нігті, мозолі, натоптиші, бородавки, тріщини на п'ятах або грибок. Однак багато з цих проблем з'являється через неправильне положення стопи під час ходи, физичних навантажень чи навпаки малорухомості. Деякі більш серйозні проблеми з'являються через порушення біомеханічного характеру, які призводять до серйозних захворювань усього опорно-рухового апарату. Тому розумніше за все прибрати причину, через яку з'являються захворювання стоп.

У нашому центрі ми працюємо у тандемі з іншими спеціалістами: дерматологами, вертебрологами и фізіотерапевтами. Ми розглядаємо ваші стопи як частину опорно-рухового апарату. Тому знаходимо причину проблеми і робимо так, щоб вона більше не поверталась.

Послуги подолога в Steffany

Подологія

Лікування нігтів та шкіри стоп

 • Медичний педикюр
 • Обробка діабетичної стопи
 • Обробка грибкових уражень шкіри та нігтів
 • Обробка бородавок і мозолів
 • Обробка тріщин на стопі
 • Обробка гіперкератозу
Більше послуг

Ортоніксія

Виправляємо форму та ріст нігтів

 • Встановлення скоби Фрезера
 • Встановлення титанової нитки
 • Протезування корегуючими вкладками
 • Встановлення корегуючої системи 3ТО і протезування нігтів
Більше послуг

Мала ортопедія

Коригування положення стоп за допомогою устілок та ортезів

 • Діагностика стопи на педобарографі та проектування устілок
 • Виготовлення силіконових ортезів
 • Виготовлення розвантажувальних устілок
 • Підбір ортопедичної продукції
Більше послуг

Кому потрібні послуги подолога

У залежності від способу життя, професії та стану здоров'я найрізноманітніші люди можуть мати проблеми зі стопами.

Хто в групі ризику

Specific clock

Люди, які багато стоять

Specific clock

Люди, які багато рухаються

Яким групам людей потрібен подолог

cat-item-1
Діабетики

У людей із цукровим діабетом розвивається синдром діабетичної стопи. Такій стопі потрібен спеціальний догляд, який і забезпечує лікар-подолог.

cat-item-2
Люди із захворюваннями м'язів та суглобів

До цієї групи відносяться люди з ревматоїдним артритом, остеоартрозом та іншими захворюваннями. Їх опорно-руховий апарат відчуває більшу напругу і це відбивається на стані їхніх стоп.

cat-item-3
Люди із дерматозами

До такої групи відносяться люди із псоріазом, екземою, нейродермітом, атопічним дерматитом. У таких пацієнтів порушена захисна функція шкіри, тому вони частіше «підхоплюють» хвороби стоп і страждають від тиску на нігті.

cat-item-4
Діти від 2-х років

У цьому віці у дітей закладається манера ходи. Якщо хода правильна, стопа не буде деформуватися. Тому мами приводять своїх дітей, щоб перевірити основні моменти: чи правильно розвивається стопа малюка, чи схильний він до плоскостопості, чи варто йому носити ортопедичне взуття.

Якщо діти ходять у спортивні секції, особливо де є так звані «мокрі зони», вони частіше можуть «підхоплювати» бородавки і грибки.

cat-item-5
Вагітні жінки та молоді мами

У вагітних жінок зміщується центр опори, і під тиском ваги стопа починає деформуватися. Також через часті набряки ніг у жінок можуть вростати або змінювати форму нігті. Спеціаліст-подолог може полегшити стан майбутніх мам за допомогою ортопедичних устілок або спеціальних процедур.

cat-item-6
Підлітки

Через гормональний сплеск і підвищене потовиділення захисна функція шкіри стоп у підлітків знижується. Тому вони часто заражаються вірусом папіломи людини — у них з'являються бородавки.

Крім цього підлітки часто страждають на врослі нігті, тому що неправильно їх стрижуть або носять незручне взуття.

cat-item-7
Люди похилого віку

Серед літніх людей багато діабетиків 2-го типу або людей із грибковими захворюваннями. На жаль, багато пенсіонерів не звикли дбати про себе.

У деяких з них також порушений обмін речовин. Тому періодично ми влаштовуємо консультації, щоб допомогти літнім людям.

cat-item-8
Офісні співробітники

Люди з цієї категорії навантажують свій хребет постійним сидінням, а хребет впливає на стан стопи.

Також тісне взуття на високих підборах провокує викривлення нігтів, мозолі, врослі нігті і натоптиші.

cat-item-9
Спортсмени

Спортсмени переживають великі динамічні навантаження. Особливо це стосується бігунів і легкоатлетів. Кожен крок при бігу — це удар на хребет. Якщо із біомеханікою все добре, стопа слугує амортизатором.

Якщо ж зі стопою щось не так, удар амортизує безпосередньо хребет або коліно. Тому спортсменам без явних скарг час від часу варто відвідувати лікаря-подолога.

cat-item-10
Військові

Ця категорія людей також відчуває регулярні динамічні навантаження, які доводиться переживати в незручному, погано «дихаючому» взутті. Тому їм важливо звертатися до подолога для запобігання ускладнень.

about-videoPlay video button

Steffany Podology

Це всеукраїнська мережа центрів здоров'я ніг. До нас слід одразу звертатися із будь-яким косметичним, дерматологічним або ортопедичним дефектом стопи.

детальніше

Наші спеціалісти працюють із обладнанням, яке дає точні дані про проблему пацієнта:

1

дерматоскопом

приладом для 20-кратного збільшення шкіри. Дозволяє поставити точний діагноз і спостерігати процес одужання;

2

подоскопом

апаратом для діагностики стопи в стоячому положенні;

3

педобарографом

сенсорною доріжкою, яка оцінює стан стопи під час ходи;

4

лабораторією

яка точно показує різновид грибкових захворювань і дозволяє призначити ефективне лікування.

Відгуки наших клієнтів

Quote

Наші спеціалісти

Фото нашого салона

Поширені запитання

Тут ви знайдете інформацію, яку найчастіше запитують наші пацієнти

Звичайно. Ви можете скористатися послугою обробки діабетичної стопи. Перед процедурою ми проводимо 4 простих тесту на чутливість: вібраційну, температурну, больову і тактильну. Якщо чутливість порушена, ми звертаємо увагу на ці ділянки стопи і обробляємо їх із особливою обережністю. Також ми вимірюємо рівень цукру в крові за допомогою апарату глюкометр. Це не боляче і повністю безпечно. Ми відповідальні за нашу роботу і репутацію. Тому якщо рівень цукру вище 10, будь-які процедури зі стопою можуть бути небезпечні для вас. Через високий некомпенсований рівень цукру порушуються всі процеси загоєння і регенерації тканин. Тому якщо глюкометр показує високий рівень цукру, ми звернемо на це вашу увагу і направимо вас до фахівця, щоб допомогти вам знизити рівень цукру в крові. А потім із задоволенням запишемо на нове зручний час.

Подолог приймає дітей та підлітків?

Так, звичайно! Ми приймаємо діток від 2-х років. Проводимо дітям діагностику, щоб ще на ранніх стадіях виявити можливі патології розвитку нижніх кінцівок. Пропонуємо реабілітаційні, профілактичні заходи, а також вправи для стоп. З радістю приймаємо підлітків. Саме в цьому віці найчастіше закладаються проблеми зі стопами. Це викликано гормональною перебудовою, неправильним доглядом за стопою та нігтями, а також підвищеним потовиділенням. Якщо в цьому є необхідність, ви можете придбати у нас спеціальні розвиваючі ортопедичні тренажери для дітей і всієї сім'ї.

У нашому центрі повний цикл стерилізації. Ми стерилізуємо все: від маленького інструменту до повітря в приміщенні. Для стерилізації інструментів ми замочуємо їх у дезинфікуючому розчині широкого спектру дії, який повністю прибирає будь-які віруси, грибки і бактерії. Інструменти знаходяться в ультразвуковій ванні, де під дією процесу кавітації вони ефективніше очищуються. Далі ми закладаємо інструменти в крафт-пакети — спеціальні пакети для стерилізації. У них ми поміщаємо інструменти в паровий стерилізатор класу В — Автоклав — і стерилізуємо в двох атмосферах парового тиску при температурі 134 градусів. На крафт-пакетах є індикатори, які змінюють колір при завершенні циклу стерилізації. Усі стерильні інструменти зберігаються у крафт-пакетах і розкриваються при вас. Після кожного пацієнта ми дезінфікуємо всі поверхні у кабінеті: апарати подоскоп і дерматоскоп, усі меблі і робоче крісло. Для очищення повітря у нас працюють рециркулятор і бактерицидні опромінювачі закритого типу. Вони проганяють через себе повітря і знезаражують його. Також бактерицидні лампи кварцюють приміщення після кожного пацієнта. Крім цього у нас проходять регулярні поточні та генеральні прибирання.

Так, можна і потрібно. Саме із консультації починається будь-яке лікування. Якщо у вас є питання щодо стану своїх стоп або ви просто хочете влаштувати профілактичний огляд, телефонуйте нам або залишайте заявку на сайті.

Консультація подолога коштує 150 грн. Періодично ми оголошуємо період консультацій, щоб якомога більше людей могли перевірити здоров'я своїх стоп. Особливо це важливо для людей похилого віку. Тому стежте за нашими новинами на сайті, в соціальних мережах або по телефону. Повний список послуг із цінами ви можете подивитися на сторінках послуг.

Використовуємо сертифіковану космецевтику з Європи. Засоби такого типу поєднують у собі косметичні та медичні компоненти. Основні бренди — Suda (Німеччина), Gehwol (Німеччина), Podopharm (Польща), Peclavus (чиста органіка з Німеччини).

Так, всі засоби є в магазині нашого центру і їх можна купити. Перед покупкою обов'язково проконсультуйтеся з нашим фахівцем-подологом. Він підбере вам засоби для домашнього догляду і розповість, як ними користуватися.